KAYIT OLMAK İÇİN LOGOYU TIKLAYINIZ…

Katılım Başvuruları İçin…

T.C vatandaşı olmak,

Erkek adaylar; yaş 18/26 yaş arası ayakkabısız boy 182 cm ve üstü modellik, mankenlik ve oyunculuk kriterlerine ve görselliğine uygun olmak, 2 adet kıyafetli boy ve 1 adet mayolu boy son haliyle çekilmiş fotograf ile başvuru kabul edilecektir.

Kadın adaylar; yaş 18/26 yaş arası ayakkabısız boy 172 cm ve üstü modellik, mankenlik ve oyunculuk kriterlerine ve görselliğine uygun olmak, 2 adet kıyafetli boy ve 1 adet mayolu boy son haliyle çekilmiş fotograf ile başvuru kabul edilecektir.

18 Yaşından Küçük Adaylar Ailelerinden Alacakları Muvafakatname İle Yarışma Aday Başvurusunda Bulunabilinirler

Başvurularınız Yarışma Komitesinin Onayı İle Kabul Edilmeye Başlamıştır… Lütfen Yarışma Aday Başvuru Şartlarını ve Başvuru Kayıt Formundaki Açıklamaları Çok dikkatli Okuyunuz.

Başvurunuzun Kabulü İçin Sitede Bulunan Yarışma Aday Başvuru Formunu Eksiksiz Doldurmanızı Önemle Rica ederiz…

Yarışma Aday Başvuru Formunda Tarafınızca Eksik Gönderilen Bilgilerinizden Dolayı Başvurunuz Kabul Edilmeyecektir…

Lütfen Fotograflarınızı Belirlenen 0542 5414208 Whatsapp Numarasından Adınızı Soyadınızı Yazarak Gönderiniz…

ADAY BAŞVURU ÖDEME BİLGİSİ

Başvurunuzun Kabulü İçin Sitede Bulunan Yarışma Aday Başvuru Formunu Eksiksiz Doldurduktan ve Whatsapp Hattımıza Fotograflarınızı Gönderdikten Sonra Aday Başvuru Kayıt ücreti olarak 500 TL (BeşyüzTL) Ödeme Yapmanız Gerekmektedir…

Ödeme Yapabilmeniz İçin Yarışma Aday Başvuru Formunda Kayıtlı Olan Gsm Numaranıza İban Numarası gönderilecektir. Lütfen 0 542 5414208 Whatsapp Numarasından Gönderilen İban Bilgileri Haricin de Hiç Bir Şekilde Ödeme Yapmayınız… Başvurunuzun Geçerli Olabilmesi İçin 2 Gün İçin de Ödemenizi Yapmanız Gerekmektedir.

Aday Başvuru Kayıt Ücreti Ödemesi Yapılmayan Başvurular Kabul Edilmeyecektir…